Nabídka

Profesionální ohňostroje

„Kompaktní ohňostroje“

- Ohňostroje k vlastnímu odpálení

Speciálně pro Vaši událost zkomponované ohňostroje. Jsou to ohňostroje, se kterými se můžete setkat například při oslavách Nového roku, při důležitých kulturních událostech.

Kompaktní ohňostroj – ohňostroj, který si můžete sami odpálit. Prakticky srovnatelný s ohňostroji profesionálními (sestava obsahuje i prvky, které se v profesionálních ohňostrojích používají).

Objednávka

Nejdříve nezávazně vyplníte objednávkový formulář nebo nás jinak kontaktujete. Následně Vás telefonicky či elektronicky kontaktujeme my, abychom se domluvili na podrobnostech. Případně za Vámi osobně přijedeme, ujednáme konkrétní datum, místo odpálení, zvukový doprovod a cenu.

Objednávka

Vyplníte objednávkový formulář nebo nás jinak kontaktujete. My Vás obratem kontaktujeme a následně po potvrzení Vaší objednávky expedujeme zboží nejpozději následující den. Zboží si převezmete, na dobírku zaplatíte, následně sami odpálíte.

Cena

Profesionální ohňostroje provádíme již od 15 000 Kč. Horní limit neexistuje.

Délku ohňostroje, mohutnost, gradování, zvukový doprovod – vše je podřízeno Vaším požadavkům (samozřejmě Vám ale rádi poradíme či některé věci doporučíme).

Zdůrazňujeme, že každý ohňostroj je navržen přesně na Vaši událost!

Je možné navrhnout ohňostroj, který bude stát 20 000 Kč v délce 20 minut, stejně jako ohňostroj za 200 000 Kč v délce dvou minut. Patrně však každý bude jinak bohatý.

Firma Inferno garantuje, že každá částka bude maximálně využita tak, aby jste zažili co nejúžasnější a nejbohatší ohňostroj.

Ukázky profesionálních ohňostrojů

Fotogalerie a videogalerie

Objednat