O nás

INFERNO professional fireworks

Realizací profesionálních ohňostrojů a ohňostrojů „na klíč“ se zabýváme již od roku 1998. Máme již více než desetileté zkušenosti v tomto zajímavém oboru! Během této doby jsme realizovali desítky ohňostrojů k plné spokojenosti našich zákazníků (viz reference).

S volbou firmy Inferno máte zaručeno, že každý ohňostroj je plánován, navrhován, sestaven a následně odpálen tak, aby vyhovoval Vaší události a Vám – našemu zákazníkovi. Již od prvních počátků naší spolupráce – Vaší předběžné objednávky - Vás kontaktujeme. Zjistíme Vaše požadavky, osobně za Vámi přijedeme a domluvíme se na podrobnostech tak, aby byla zaručena Vaše maximální spokojenost.

Firma Inferno používá nejnovější technologie (bezdrátové, počítačem naprogramované sekvenční odpalování), synchronizace s hudebním doprovodem, moderní, bezpečné a spolehlivé odpalovací zařízení. Zajišťujeme i ozvučení ohňostroje hudebním doprovodem, který s Vámi společně vybereme, následně počítačově zpracujeme podle požadavků ohňostroje.

Při našich ohňostrojích používáme pouze kvalitní výrobky, které mají i kvalitní poměr cena/efekt.

Firma Inferno je samozřejmě pojištěná proti vzniklé škodě.

Věříme, že náš osobní a zároveň vysoce profesionální přístup přinese uspokojení Vám, stejně tak i všem Vašim hostům, návštěvníkům, oslavencům, pro které je ohňostroj připraven.