Kde lze využít ohňostroje Inferno

Ohňostroje

Nechte si od nás připravit nezapomenutelný zážitek - krása, síla, elegance

Ilustrační obrázek - ohňostroj

Dopřejte si něco originálního. Udělejte Vaši událost nezapomenutelnou. Nechte si od nás zajistit kompletní ohňostrojový servis. Objednáte, my zaplníme oblohu světlem! Splníme všechny Vaše představy, barevné variace, jen obloha je limitem!

Slavnosti obcí a měst

Zlatý hřeb oslav měst, obcí… události kultury, sportu…

Ilustrační obrázek - město

Ve světě mají ohňostroje ve spojení s těmito oslavami tradici trvající několik století. Ohňostroje vždy byly důležitou součastí oslav kultury, výročí založení měst, festivalů. Připravíme Vašemu městu, obci nebo festivalu uchvacující podívanou. Možnost synchronizace s hudbou, která může být charakteristická pro Váš festival nebo Vaše oslavy.

Silvestr a Nový rok

Oslavte příchod Nového roku něčím vyjímečným

Ilustrační obrázek - silvestr

Ohňostroj a Silvestr se k sobě mají asi jako zima ke sněhu nebo kapr ke štědrovečerní večeři. Jedno bez druhého není to pravé! Zajistíme Vám stylové, mohutné, ale zároveň elegantní přivítání nového roku. Nevadí nám sníh ani zima!

Při objednání mějte však na paměti, že musíte objednat značně v předstihu, jinak se může stát, že můžeme mít již plno.

Narozeniny a výročí

Originální narozeninový dárek, na který jistě dlouhou dobu oslavenec nezapomene

Ilustrační obrázek - narozeniny

Ať už desáté, dvacáté třetí nebo padesáté narozeniny. Všechny budou jen jednou. Avšak ve vzpomínkách si je můžete uchovat navždy. Díky našemu ohňostroji si budete oslavu pamatovat na hodně dlouhou dobu. Na tento charakter akce můžeme vřele doporučit „kompaktní ohňostroje“ – ohňostroje k vlastnímu odpálení - tím získáte pěknou oslavu za velice rozumné peníze

Svatby

Úžasný životní krok si zaslouží úžasný ohňostroj

Ilustrační obrázek - svatba

Každá svatba je vyjímečná a každý jistě chce, aby si ji nejen novomanželé, ale i všichni hosté pamatovali co nejdéle. Ohňostroje firmy Inferno Vám toto pomohou zajistit. Nejen to, s objednáním našeho ohňostroje připravíte originální hřeb večera.

Doporučujeme i „kompaktní ohňostroje“ – velice vhodné i jako svatební dar.

Firemní akce

Osobité zpestření firemních večírků, oslav a výročí

Ilustrační obrázek - firmy

Ať již jde o firemní večírek, oslavu úspěchů firmy, nebo jakoukoli jinou akci - pomůžeme Vám, aby byla tato akce neotřelá a efektivní. Stačí nás pouze kontaktovat a my splníme všechny Vaše představy.

Vhodné i pro teambuldingy – stylové zakončení akcí, výhry v soutěži…

Ostatní události

Víme, že ohňostroj je možné realizovat při prakticky kterékoli příležitosti. Věřte nám!

Ilustrační obrázek - ostatní ohňostroje

Ohňostroje jsme během naší existence realizovali na velice zajímavých událostech – například ohňostroje na zámcích, hradech, dětských a leteckých dnech. Ohňostroje pro různé společenské a zájmové organizace (rybářství, aerokluby...), motocross, pivní slavnosti,... Víme, že na fantazii se meze nekladou a ohňostroj k Vám přijedeme udělat, ať již se chystáte realizovat festival pro desítky tisíc lidí stejně tak jako pro oddíl obecního fotbalu. Budeme se těšit na naši budoucí spolupráci!